12

Farming Simulator 17 – poradnik do gry

Poradnik do gry „Farming Simulator 17”jest to opis najistotniejszych informacji na temat gry. W poradniku dowiesz się jak zacząć przygodę krok po kroku jak zacząć uprawiać rośliny oraz zajmować się zwierzętami, poznasz również dokładniej sprzęt rolniczy jego modyfikację i eksploatację. Dostępny jest również opis dostępnych roślin oraz w jaki sposób nawozić role. Znajdziesz również kilka porad na temat leśnictwa. Osobom chcącym uzyskać szybki start przygotowaliśmy różne strategie jak rozwijać gospodarstwo, oddzielnie dla każdej lokalizacji ( Sosnovka i Goldcrest Valley) dodatkowo wskazówki jak inwestować. Podsumowując poradnik dodaliśmy opis sterowania oraz wykaz dostępnych osiągnięć.

Farming Simulator 17 jak każdy gracz zapewne wie jest to kolejna część prawdopodobniej najlepszej symulacji w której wcielasz się w postać farmera, posiadającej wręcz idealny silnik biorący pod uwagę takie czynnik jak zmienna pogoda a nawet zmienne ceny na rynku zbytu, z ogromną ilością maszyn i kilkunastoma rodzajami upraw oraz zwierząt hodowlanych. Nie mogło się obyć tak jak we wcześniejszej części elementy drwala.

W poradniku znajdziemy:

  • szczegółowy opis podstaw mechanizmów rozgrywki;
  • wskazówki dotyczące pierwszych kroków w tworzeniu naszej gospodarki
  • wskazówki jak uprawiać rośliny i hodować zwierzęta
  • informacje o sprzęcie, możliwości modyfikacji oraz eksploatacja
  • spis roślin i nwożenie
  • poradnik inwestora oraz leśnika
  • spis osiągnięć i sterowanie

 

1. Spulchnianie gleby

Farming Simulator 17

Z lewej strony – prosty kultywator, z prawej – pług – obydwie maszyny służą do spulchniania gleby, po tej czynności nastąpi zasiew.

W pierwszej kolejności należy spulchnić ziemię ziemie z pomocą Traktora. Należy to zrobić na swoim gruncie (na mapie nr. W kolorze zielonym). Można wykorzystać do tego pług lub kultywator. Głębiej w ziemie dokopiemy się pługiem dzięki czemu lepiej ją przygotujemy i dotniemy o 10% plonów więcej. Niestety jest to czynność wolniejsza i potrzebująca lepszych maszyn jak i obciążników na przedzie maszyny. Kultywator może być o wiele szybszy i posiadać większy zasięg. Każda z tych maszyn mieści się za traktorem. Na wysokim poziomie trudności należy raz na jakiś czas spulchniać glebę pługiem. Czerwonym kolorem będzie wyróżniała się ziemia „Przestarzała”

 

 

Cały poradnik go gry można pobrać z linku poniżej poprzez kliknięcie w ikonę.

poradnik.pdf

Jeżeli nie macie jeszcze gry możecie ją znaleźć tutaj.

barpop19

12 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *