2

Co nowego w FS17

Dwonload I Pobierz I Crack I uTorrent

Co nowego w FS 17 ? Zmieniły się nawet zwierzęta

Prosiaczki.

W możemy już znaleźć nowy zwiastun Farming Simulator 17. Widoczne są na nim małe świnki, co wskazuje iż będziemy meli z nimi do czynienia w nowej serii gry. Nie licząc prosiaczków będziemy się również zajmować kurczakami, owcami czy krowami. Mieliśmy już z nimi do czynienia w poprzednich wersjach gry.

Przypominamy, że Farming Simulator 17 zadebiutowało 25 października ubiegłego roku. Jest już możliwość zagrania na komputerach PC jaki i konsolach PS4 oraz Xbox One.

Świnki to wiadomo tylko jedna z nowości w FS17. Nasze farmy zostaną również ozdobione w słoneczniki na naszych uprawach. Istotną zmianą jest też fakt że w tej części będziemy mogli wcielić się w role farmerki. Wg mnie najciekawszy wydaje się fakt że będziemy mieli możliwość usiąść za sterami pociągów i poczuć się jak prawdziwy maszynista. Będzie to nowy rodzaj transportowania.

W nowej odsłonie będzie możliwość używania modów na konsolach PS4 i Xbox One. Pod zwiastunem można zobaczyć szczegóły.

W FS 17 mamy  możliwość dostępu do najlepszych maszyn oraz traktorów na świecie, wybieramy, to co mamy ochotę posiadać oraz hodować, do tego mamy do dyspozycji otwarty świat gry. Możemy wybierać spośród przeszło 200 pojazdów i maszyn 70 różnych marek. Pierwszy raz w grze pojawiły się sprzęty takich marek jak Fendt, Valtra czy Massey Ferguson.

 

Newsy Farming Simulator 17 – pociągi przygotowane do pracy.

Uwaga to jest dopiero coś. W grze mamy nowy środek transportu, będziemy mogli nim dostarczać nasze zbiory do punktu sprzedaży. Będzie można nimi przewieść również kłody drzew czy zwierzę. Oczywiście tym środkiem są pociągi.

 

Farming Simulator 17 – nowa uprawa (słoneczniki)

Deweloperzy przyznają, iż Farming Simulator 17 uatrakcyjni grę poprzez różne mody nie tylko na PC, również będziemy mogli to robić na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Daje nam to oczywiście więcej możliwości, jak wspierany modami tryb online, gdzie możęmy zabrać ze sobą na uprawy znajomych. Studio Giants Software przypomina,iż użytkownicy konsoli mogą zgromadzić zaledwie 6 farmerów,gdzie użytkownicy PC mogą ich zgromadzić 16.

Nowości w Farming Simulator 17 wpłynęły także na nasze uprawy. W grze możemy cieszyć się ze słoneczników i to one są głównym bohaterem przedstawionego poniższej filmiku. Możemy na ich przykładzie przyjrzeć się procesowi rozwoju, od zasiania aż po zbiory i sprzedaż.

 

Farming Simulator 17 – farmerki też sobie radzą

Koniec z dyskryminacja, w tej odsłonie Farming Simulator 17 farmerki będą mogły pokazać że nie są wcale gorsze od mężczyzn. Gracze będą mieli możliwość by stać się piękną farmerką a nawet dać pracę kobietom jako pracownik w swojej farmie. Kobiety dostają dedykowane ubiory i każdy będzie miał możliwość zdecydowania, jakie wdzianko będzie odpowiednie do pracy w polu. Zapraszamy do obejrzenia galerii poniżej, prezentuje ona panie w grze.

barpop19

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *